VIDEO FOTO EVENTY GRAFICKÉ STUDIO O NÁS KONTAKT
VIDEO FOTO EVENTY GRAFICKÉ STUDIO O NÁS KONTAKT

Foto

Když se podíváte na fotografii, měla by ve Vás vyvolat vzpomínku. Je to podobné jako sen, jen se to už stalo.

Měníme sny v realitu.

Zaostřeno na příběhy

Příběhy jsou tu s námi od počátku lidské civilizace. A protože příběhy milujeme, dokážeme společně s Vámi vytvořit a zaznamenat ten pravý, který dokonale vystihne vaši firmu, produkt nebo myšlenku, kterou chcete ostatním sdělit.

V hlavní roli emoce

Za svůj pracovní život jsme viděli tisíce, možná miliony fotografií, ale jen některé nám uvízly v paměti. Jak to ale udělat, abyste si zapamatovali Vy, nebo Vaši klienti, právě ty, které chcete? Musí být jiné, mít nápad, a hlavně v nich musí být emoce. Pak Vás neomrzí a vždy, když se na ně podíváte, vybaví se Vám vzpomínka, která Vás bude bavit.

Ostrost, kvalita, rychlost

Nezáleží na tom, co fotíme, ale jak k celému projektu přistupujeme. Děláme věci, protože nás baví a tak bude vypadat i náš výsledek. Pracujeme s tou nejmodernější technikou, a tak Vám vždy včas dodáme fotografie v maximální kvalitě připravené k publikaci. Díky tomu máte jistotu, že když focení vložíte do našich rukou, dostanete vždy fotografie ostré jako japonská Katana a čisté jako sníh.

Flexibilita a široké portfolio možností

Potřebujete fotky pro Váš produkt, provozovnu, fotoreport z eventu, nebo novou módní kolekci? My se nebojíme ničeho. Ať jde o studiové, interiérové, exteriérové, nebo umělecké focení, vše dokážeme zajistit včetně prostor, modelek/modelů tak, abyste se nemuseli o nic starat. Zároveň Vám dokážeme díky vlastnímu grafickému studiu a spolupráci s jednou z největších reklamních agentur zajistit tisk jakýchkoliv rozměrů, výlepy, polepy vozidel a vlastně cokoliv k čemu chcete fotky použít.

Zaujali jsme vás?

Naši klientiWMC | Grey

Deloitte Czech Republic

PVA Expo Praha

BARTH Reklamka

Studentská unie ČVUT

Výběr projektů, na kterých pracujeme

Leoš Mareš – Forum Karlín

Leoš Mareš – Fórum Karlín

Klient: Lagardere

Když měl Leoš Mareš v Karlíně svůj „jediný koncert v životě“, asi vůbec netušil, že po něm ještě 7x vyprodá O2 arenu. Tím spíš jsme rádi, že jsme oba dny mohli být u toho a ještě raději jsme, že jsme z koncertů zajistili kompletní fotoreport.


Produktové focení pro Penny Market

Produktové focení pro Penny Market

Klient: WMC | Grey

Na pomerančích, párcích, masu nebo pečivu mnoho vtipu nenajdete. O to více jsme se museli zaměřit na kvalitu fotografií, protože když se Vaše fotky mají tisknout v nákladu milionů kusů, nemůžete si dovolit žádnou chybu. Takže pokud se Vám během roku 2019 dostal do rukou leták od společnosti Penny Market, velmi pravděpodobně jste nevědomky viděli i kus naší práce.


Produktové focení ELMET

Produktové focení ELMET

Klient: ELMET

CNC obrábění, těžká technika, zakázková výroba elektroniky a mnoho dalšího – to je společnost ELMET. Těžká dřina, řeknete si – a máte pravdu! Ale protože i my máme „zlaté české ručičky“, vzali nás do své výroby a my jim mohli dodat kompletní fotodokumentaci a studiové fotografie produktového portfolia.


Běžecké závody

Běžecké závody

Klient: Pardubický vinařský půlmaraton

Pardubický vinařský půlmaraton, který navazuje na více než 40 let dlouhou tradici, je ten typ akce, kde je hlavní důraz na emoce. No schválně, kolikrát se Vám stalo, že jste proběhli cílovou rovinkou za jásotu diváků po uběhnutí 21 km? A u toho jsme samozřejmě také nemohli chybět, a proto si teď můžete prohlédnout výběr z fotoreportu celé akce.


Zděná bouda

Zděná bouda

Klient: BARTH Reklamka

Jak jsme psali výše, žádný druh fotek nám není cizí, a proto se rádi pochlubíme sérií promo fotografií z penzionu a restaurace Zděná bouda v Hradci Králové.

Proměníme i Váš sen v realitu!