VIDEO FOTO EVENTY GRAFICKÉ STUDIO O NÁS KONTAKT
VIDEO FOTO EVENTY GRAFICKÉ STUDIO O NÁS KONTAKT

O nás

Jsme produkční tým, který si jde za svým snem. Za snem o práci, která je vidět, která baví a to ne jen nás, ale každého, kdo ji vidí. Jsme kreativci se smyslem pro detail a máme spoustu zkušeností na to, abychom Váš sen proměnili v něco co Vás bude bavit.

To jsme my.

Měníme sny v realitu.

Vladimír Bárta

jednatel, obchod, produkce, kreativa

Bývalý tanečník, občasný moderátor, nedostudovaný strojař a zasněný kreativec se špetkou obchodního ducha. Rád zkouší nové věci a celkově má rád výzvy. Eventové produkci se věnuje více než 5 let a stále více ho baví režie. S Richardem tvoří sehraný tandem, se kterým by se nebál skočit ani z Burj Khalifa… aby taky ne, když miluje adrenalin. A přesně proto ho tahle práce baví.

vladimir@creativedreamers.cz
+420 732 258 247

Richard Burkoň

jednatel, video, produkce, fakturace

Čistokrevný technik s koňskou dávkou kreativity, který se s kamerou v ruce už pravděpodobně narodil. Jeho záliba se mu stala každodenním chlebem a tak dnes kromě magisterského studia na ČVUT natáčí více než 250 dní v roce. Kromě toho je vrchní hlídač všech termínů, faktur a projektů. Prostě motor, který žene Creative Dreamers kupředu.

richard@creativedreamers.cz
+420 736 735 980

Ondřej Skořepa

foto, produkce, obchod

Fotograf, kreativec, vášnivý milovník vodních dýmek a nejpozitivnější člověk celého týmu. Pokud byste hledali někoho, kdo vidí slunce za mrakem v každé situaci, našli byste pravděpodobně jeho. Kromě toho má velký smysl pro detail a vysokou odolnost vůči stresu. Do našeho týmu se sice přidal teprve nedávno, ale už od začátku do něj dokonale zapadl.

ondrej@creativedreamers.cz
+420 739 092 880