CREATIVE BLOG

Rok 2021 očima Creative Dreamers


Článek napsal(a) Milan Kurka

Už za pár dní se rozloučíme s rokem 2021 a vstoupíme do nového, tentokrát s dvacet dvojkou na konci. S tím přichází i čas ohlédnutí se za uplynulým rokem. 

Desítky projektů, nekonečno zkušeností

Příběh Creative Dreamers, který se začal psát v roce 2017, plynule pokračuje. Společně jsme dovršili čtyři roky naší působnosti, díky kterým měníme sny v realitu významným klientům doma i v zahraničí. Pojďme se společně podívat na vybrané projekty, které prošly naší produkcí.

Jsme hrdí na spolupráci s Fakultou stavební ČVUT v Praze, uznávanou fakultou nejstarší technické univerzity ve střední Evropě. Na jedinečné platformě Stavárna.online jsme zrealizovali další kolo online dní otevřených dveří, které oslovily a přilákaly tisíce návštěvníků ze všech koutů republiky i Slovenska. O fakultě se zájemci i široká veřejnost dozvěděla díky promospotu Student na prvním místě, který jasně vystihuje filozofii fakulty v přístupu ke svým studentům. Nesmíme opomenout ani pokračování v produkci populárně-naučného magazínu a podcastu Srdcem stavaři, zajištění záznamu a postprodukce přednáškového cyklu Technické čtvrtky a mnoho dalších realizací. 

Největší projekt roku a zároveň velká výzva – to byla kompletní produkce jedinečného eventu Týden inovací ČR 2021 pro klienta ELAI (European Leadership & Academic Institute). Kromě Hlavní události, na které se potkaly světové špičky z řad inovátorů, technologických odborníků a vizionářů, jsme koordinovali stovky Doprovodných událostí po celé České republice. Vše jsme to okořenili vizuálním stylem akce a podpůrnou marketingovou činností. A výsledek? Největší událost v oblasti inovací, která do pražského Cubex centra přilákala více jak tisícovku návštěvníků a příznivců inovací.  

Kontinuálně probíhala také fotodokumentace hudebních nástrojů pro Národní muzeum. Zachytit více jak 200 nástrojů v té nejvyšší kvalitě a ostrosti nebyl pro náš zkušený tým fotografů nerozlousknutelný oříšek, se kterým by si neuměli poradit. Díky tomu tak postupně vzniká digitální archiv většiny depozitáře Českého muzea hudby.

Součástí života v Creative Dreamers byly i další zajímavé projekty, například:

A jak jsme rostli my v Creative Dreamers? Neustále zvyšující se počet klientů, kteří do nás vkládají důvěru, způsobil rozšíření našeho týmu o 100 procent a na tomto čísle rozhodně nezůstáváme. Z celého roku jsme „na place“ strávili 244 dní, což dělá zhruba dvě třetiny roku. Takové množství času a materiálů se samozřejmě projevilo i na našich uložištích, kam za rok 2021 přibylo 26 TB dat v rámci 93 různých projektů. A počet hrnků vypité kávy? Ty už raději nepočítáme. 🙂 

Děkujeme všem novým i stávajícím klientům za projevenou důvěru. Vážíme si, že jste si jako partnery ve světě produkce zvolili právě nás, Creative Dreamers. Bylo, je a bude nám ctí měnit vaše sny v realitu. 

Článek napsal(a)

Milan Kurka