KLIENT

BARTH

BARTH se v rámci divizí zaměřuje na několik aktivit, kde působí například v oblasti autorizovaného prodeje nebo reklamy. Skupiny BARTH v současné době zaměstnávají přes 200 lidí s ročním obratem přes 3 miliardy Kč.

ROZSAH PRÁCE

VIDEO
FOTOGRAFIE
EVENTOVÁ PRODUKCE
GRAFICKÉ STUDIO

REALIZACE

2016–SOUČASNOST

REKLAMA S PAVLEM CEJNAREM? MÁVNUTÍM KLAPKY!

V profesionálním studiu jsme natáčeli reklamní sponzorovaný vzkaz pro televizní vysílání s Pavlem Cejnarem. Primárním sdělením bylo představení fungování služby BARTH Go, která nabízí nové, předváděcí nebo ojeté vozy, dodávky a motorky za akční ceny.

PRODUKT, SLUŽBA, AKCE – VYFOTÍME HLADCE!

Je libo fotografie produktu v ateliéru na bílém plátně nebo raději v akci? Naši fotografové umí obojí! Pro klienty společnosti BARTH jsme fotili nespočet produktů s celou řadou variant a kompozic a vymyslíme i pro vás tu pravou.

Zachycování neopakovatelných momentů na společenských událostech nám dělá radost. Pro klienty BARTH jsme dokumentovali několik firemních událostí.

PRODUKT SI MŮŽETE OMRKNOUT I Z POHODLÍ DOMOVA

Prohlédnout si karavan před tím, než ho půjdete vyzvednout na dovolenou? V dnešní době ideální i díky jednoduchému výběru formou virtuálních prohlídek interiéru, který vám ušetří spoustu času. Jak to vypadá v realitě? Mrkněte na naši práci!