KLIENT

Dakar

Rallye Dakar se přezdívá nejnáročnější závod světa, který je určen pro terénní motocykly a čtyřkolky, auta a kamiony. Dva týdny v nehostinném pouštním terénu během kterých závodníci překonají několik tisíc kilometrů. Závod se z původního cíle v africkém Dakaru přes několik let závodění v Jižní Americe dostal až do současné Saudské Arábie.

ROZSAH PRÁCE

VIDEOPRODUKCE
FOTOGRAFIE

REALIZACE

2016–SOUČASNOST

FOKUS NEJEN NA RYCHLOST

Dakar, to jsou samozřejmě mnohem náročnější podmínky než při focení v ateliéru. Zvlášť, když se jednalo o pouště v Jižní Americe a Saudské Arábii. Zkrátka – výzva jak pro závodníky, tak pro nás!

DAKAR KOLEM DOKOLA

Dakar Rallye, je vytrvalostním závodem v terénu, kde se více používají upravené terénní vozy než klasické používané v rallye. Užijte si možnost prohlídky pravého dakarského zákulisí s českým komentářem. Vše perspektivou 360°, což vám dodá pocit, jako byste na závodu opravdu byli!

ZA OPONOU SVĚTOVÉHO ZÁVODU

Rallye Dakar je světová akce, kam není přístup snadný, avšak alespoň trochu nám to umožňuje pořad České televize Dakar za oponou, skrze který můžeme nahlédnout do zákulisí. Pod naší taktovkou je natáčení denních reportáží, a tvorba denního magazínu. To obnášelo celodenní natáčení, noční postprodukci a samozřejmě i odeslání z pouště. Další den už se vysílalo v České televizi.