KLIENT

European Leadership & Academic Institute

Již 10 let podporuje European Leadership & Academic Institute (ELAI) kvalitní vzdělávání a osobnostní růst skrze předávání reálných zkušeností. Zároveň každoročně pořádá Týden inovací ČR, největší tuzemskou celorepublikovou událost určenou k podpoře a propojování aktérů v oblasti inovací.

ROZSAH PRÁCE

VIDEOPRODUKCE
FOTOGRAFIE
EVENTOVÁ PRODUKCE
ONLINE MARKETING
GRAFICKÉ STUDIO

REALIZACE

BŘEZEN 2020–SOUČASNOST

INOVACE NÁS ZKRÁTKA BAVÍ

Znáte Týden inovací ČR? Tato největší akce v oblasti inovací se koná každý rok a vy tak můžete nahlédnout pod pokličku nejnovějším trendům a technologickým novinkám pěkně na jednom místě.

Teď dostanete jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku toho, co vše jsme pro našeho klienta vytvořili. A že je o co stát!

KOMPLETNÍ PRODUKCE V NAŠICH RUKÁCH

Týden inovací ČR 2020 byl kompletně pod naším vedením a dozorem. Zajišťovali jsme produkci akce v pražském Foru Karlín, kam dorazilo přes 2 500 návštěvníků. Ti měli možnost slyšet více jak 40 přednášejících na konferenci, zažít přes 25 seminářů a zhlédnout bezmála 40 vystavovatelů na veletrhu. Na nás byla také komunikace s partnery, samotná stavba stánků a stage či zajištění personálu na místě. A to už je slušné, ne?

V produkci celého eventu jsme pokračovali i v roce 2021.

 

VIDEOPRODUKCE ZE SVÁTKU INOVACÍ V ČESKÉ REPUBLICE

Začneme pěkně od začátku. Aby se široká veřejnost o tak významné události dozvěděla, nesměla jim uniknout propagační videa, která byla jak v české jazykové mutaci, tak i anglické.

Jak víme, tak rok 2020 nebyl úplně příznivý pro prezenční konání akcí, proto jsme pod palcem měli i živé přenosy z celé akce tak, aby se na ni mohli dostavit i ti, kteří zrovna z různých důvodů nemohli.

Míříme na konec – ten končí aftermovie, které upekli naši kreativci do pár dní od celé akce.   

ZAOSTŘENO NA NOVINKY

Nechali jste si uniknout loňský Týden inovací ČR? To jste udělali velkou chybu, avšak díky fotoreportu, který z této akce vzniknul, si můžete kdykoli, prakticky každý podstatný moment, zpětně připomenout.

VYKŘIČELI JSME TO I DO SVĚTA

Online komunikaci loňského i letošního ročníku si vzal pod svá kreativní křídla náš marketingový tým. Realizovali jsme správu sociálních sítí, kampaně na nich a nesměly chybět také i PPC kampaně.

Letošní ročník se do balíčku služeb pro Týden inovací ČR přidala i tvorba vizuálu jeho již šestého ročníku.