KLIENT

Studentská unie ČVUT

Studentská unie ČVUT je s více jak 11000+ členy největší studentskou organizací ve střední Evropě. Sdružuje studenty nejen Českého vysokého učení technického v Praze, ale také i z jiných univerzit. Součástí Studentské unie je 24 podorganizací (klubů).

ROZSAH PRÁCE

EVENTOVÁ PRODUKCE
ONLINE EVENTY
FOTOGRAFIE

REALIZACE

ZÁŘÍ 2016–SOUČASNOST

UNIE, KTERÁ ŽIJE PRO SVÉ ČLENY

Na nezapomenutelnou atmosféru „vejšky“ nemůže snad zapomenout nikdo, kdo vysokou školu někdy studoval. Ta kouzelná atmosféra je tvořena studentskými organizacemi, jako je na ČVUT právě Studentská unie. 

Společně jsme dali síly dohromady a vytváříme nezapomenutelné zážitky. Vždyť i zakládající jádro Creative Dreamers z ČVUT i Studentské unie pochází…

UVÍTACÍ PÁRTY, KTEROU STARTUJE ŽIVOT VYSOKOŠKOLÁKA

Velká hala, kterou duní silné beaty od DJs a dalších hvězd, které si nenechaly ujít tu příležitost a být spolu s tisíci prváky na startu jejich pořádného studentského života – to vše pod záštitou rektora ČVUT. To je akce Vítejte na ČVUT, která se stala evergreenem startu nového akademického roku.

Co by to také bylo za uvítání, kdyby neproběhl křest. O ten se postarala taková jména, jako Leoš Mareš, Kazma, Kapitán Demo a další.

Akce byla kompletně v naší produkci – technické zajištění, lineup, fotoreporty, aftermovie… Zkrátka vše, co organizace takového eventu znamená.

 

PÁRTY MOHLA ODSTARTOVAT I V DOBĚ COVIDOVÉ

… a to když jsme museli být na začátku akademického roku doma a pořádání akcí se stalo na určitou dobu zapovězeno. My se nicméně situací nenechali zaskočit a v roce 2020 jsme pro všechny prváky i neprváky připravili alternativu v podobě online festivalu Ze střechy, který duněl přímo ze se střechy Rektorátu ČVUT. A jména? Kapitán Demo, DJ Roxtar, skupina KÁMO a další.