VIDEO FOTO EVENTY GRAFICKÉ STUDIO O NÁS KONTAKT
VIDEO FOTO EVENTY GRAFICKÉ STUDIO O NÁS KONTAKT

Eventy

Někdy se zdá, že každý event je stejný. Jak to tedy udělat, aby ten Váš byl jiný? Možná to chce jiný úhel pohledu a sen se může stát skutečností.

Měníme sny v realitu.

Dobrý pocit na akci i po ní je základ

Taky už se Vám to stalo? Přišli jste na večírek, konferenci nebo nějakou událost, ze které jste odcházeli se s neutrálními pocity... Chyběl tomu nějaký prvek, něco neobyčejného, něco, co by samotné akci dodalo výjimečnost. Nám se to stalo několikrát a proto jsme se rozhodli to dělat jinak. S důrazem na zážitek, detail a pocity návštěvníka. Tak, aby z akce odcházeli účastníci vždy s dobrý zážitkem.

Smysl pro detail a precizní příprava

Kromě kreativních nápadů jak akci oživit a přinést skvělý zážitek je pro nás důležitá příprava a plánování. Každý bod a detail akce několikrát s celým týmem procházíme tak, aby v průběhu akce vše fungovalo jak má. Přesto že máme s přípravou a řízení eventů bohaté zkušenosti, držíme se zlatého pravidla „Štěstí přeje připraveným”.

Kreativní nápady jsou standard

… a my jich máme mnoho! Když chystáme program akce, je to jako bychom psali scénář divadelního představení. Snažíme se do průběhu akce vložit prvky, které účastník nečeká, které ho překvapí a pobaví, a díky kterým si odnese zajímavou vzpomínku. Je to totiž věc, na kterou se dost často zapomíná.

Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími a většinu věcí vytváříme sami

Naši dodavatelé jsou léty prověření profesionálové s obrovským množstvím zkušeností. Ať už jde o catering, security, stavbu stage, zvuk, nebo osvětlení, víme, že máme za sebou silný a zkušený tým. Zároveň mnoho prvků celé akce dodáváme sami bez externích dodavatelů. Máme dostatek zkušeností a technických znalostí, abychom dokázali odbavit živý vstup řečníka například z USA během konference, navrhnout stage design a celkovou dekoraci prostor, zajistit pronájem prostor či dárky pro hosty a nebo vlastní tým zkušených hostesek.

Zaujali jsme Vás?

Naši klienti
TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA

Hennessy

Studentská unie ČVUT

BARTH Reklamka

Výběr projektů, na kterých pracujeme

Vítejte na ČVUT

Klient: Studentská unie ČVUT

Spíše než práce je to srdeční záležitost, na které jsme začínali. Před více než 5 lety jsme jako studenti ČVUT vymysleli Oficiální vítání prváků a akademického roku, které nám postupem času vyrostlo z malého klubu až do Incheba arény v pražských Holešovicích s návštěvností téměř 3000 studentů. Během 4 ročníků se nám po pódiu prošli umělci jako Dj Roxtar, Mairee, Matamar, Manene, Kazma, Leoš Mareš, Kapitán Demo a další.


TOTAL Startupper roku

Klient: TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA

O tom, že začátky podnikání nejsou snadné, víme své. Proto jsme moc rádi, že jsme se mohli podílet na přípravách a realizaci soutěže Startupper roku společnosti TOTAL, pro kterou jsme natáčeli 16 medailonků finalistů a koordinovali finální galavečer.


Promo zóna Hennessy

Klient: Moet Hennessy Czech Republic

Kromě klasických eventů umíme vytvořit i věci, které prodávají. V tomto případě jsme pro značku Hennessy navrhli, vyrobili a technicky zrealizovali promostánek, který jste mohli vidět od listopadu 2019 v brněnském Makru.

Proměníme i Váš sen v realitu!