KLIENT

Deloitte

Pod značkou Deloitte působí a spolupracují desítky tisíc prvotřídních odborníků v nezávislých společnostech po celém světě při poskytování služeb v oblasti auditu, poradenství, finančního poradenství, řízení rizik, daňového a právního poradenství a souvisejících služeb nejrůznějším klientům.

ROZSAH PRÁCE

VIDEOPRODUKCE

REALIZACE

PROSINEC 2018–SOUČASNOST

VZPOMÍNKY NA FESTIVAL, KDE TO ŽIJE

Kdo by neznal známý český festival Colours of Ostrava… a určitě jste na něm někdy byli i vy! A pokud ne, neminuly vás pravidelné aftermovie z naší dílny, díky kterým jste mohli nahlédnout nejen na festival samotný, ale i na souběžně probíhající program Meltingpot.

Když se řekne celodenní natáčení a celonoční postprodukce, aby vše bylo na další den nachystáno, někdo si může říct, že je to nemožné. My jsme se ale této výzvy nezalekli – a jak to dopadlo? Podívejte se na referenční ukázky!

VÝROČNÍ ZPRÁVY NEMUSÍ BÝT NUDA…

… zvláště, když jsou podány zajímavou formou. Výstupní Deloitte Impact Report za rok 2018 tak v našich rukách dostal dynamický a zajímavý animovaný kabátek, který dělá z běžné výroční zprávy poutavou podívanou.

ZAOSTŘENO NA SEMINÁŘE A WORKSHOPY

Kde jsou ty časy, kdy jsme se mohli fyzicky setkávat na seminářích, firemních akcích a start-up akcelerátorech? Díky fotodokumentacím z akcí Deloitte si alespoň můžeme připomenout, jak skvělé to bylo a zkrátit si tak chvíli, než přijde možnost se prezenčně vzdělávat.