KLIENT

Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze

Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze je osmou a zároveň nejmladší fakultou ČVUT v Praze. Jejím posláním je poskytovat kvalitní technické vzdělání v hlavních oborech informatiky se zaměřením na informační a komunikační technologie na všech třech úrovních terciárního vzdělávání a provádět výzkumnou a vývojovou činnost srovnatelnou s předními evropskými výzkumnými fakultami informatiky.

ROZSAH PRÁCE

VIDEO
360° PROHLÍDKY

REALIZACE

LISTOPAD 2020

OTEVŘELI JSME DVEŘE DO ZAVŘENÉ FAKULTY

Rok 2020 zavřel dveře Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze nejen studentům, ale také i uchazečům o studium na této prestižní fakultě nejstarší technické univerzity ve střední Evropě. 

Na scénu proto přicházíme my, abychom díky videím a virtuální prohlídce mohli atmosféru studia a fakulty přenést na uchazeče alespoň v online prostoru.

 

Jak se nám to povedlo? Posuďte sami.

PŘEDSTAVENÍ STUDIJNÍCH SPECIALIZACÍ

Umělá inteligence, hardware, software, management… To je jen letmý výčet toho, co je možné na FIT ČVUT studovat. Díky našim krátkým prezentačním videím pro každou specializaci zjistili uchazeči o studium vše, co je čeká, kam se dostanou a na jakých zajímavých projektech mohou v rámci svého studia participovat.

Objektivy našich kamer zavítaly i do specializovaných odborných laboratoří, ve kterých se tvoří to, co za pár let bude běžnou realitou. Objednat si espresso u robota, v rychlosti blesku prolomit šifrování RFID karty, přesně detekovat vady a nedokonalosti na sklech či prozkoumat programovací jazyky do posledního bitu – no nezní to trochu futuristicky? 

BUDOVY FAKULTY PĚKNĚ ZE VŠECH ÚHLŮ

Učebny, přednáškové sály, odpočinková místa či třeba fakultní bufet. Důležitá místa, o které by žádný uchazeč neměl být ochuzen. Jak ale všechna tato místa ukázat i přes to, že dveře budovy byly nekompromisně veřejnosti zavřené? Zdánlivě neřešitelný problém na celé čáře vyřešila naše 360° prohlídka, kde bylo možné fakultu prozkoumat opravdu ze všech úhlů.

PLATFORMA PRO ONLINE DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Hybridní eventy se staly trendem roku 2021 – nejinak tomu bylo i na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze. Vytvořili jsme virtuální atrium Nové budovy ČVUT společně s virtuálními stánky specializací a informačními stánky.