KLIENT

Fakulta stavební ČVUT v Praze

Posláním Fakulty stavební ČVUT je vychovávat odborníky se solidním teoretickým základem, který jim v profesním životě umožní vysokou flexibilitu. Podíl vědecko-výzkumné činnosti fakulty v posledních letech výrazně vzrostl. Výzkum je zaměřen na řešení teoretických i aplikovaných problémů stavební praxe, podporovaných grantovými systémy ČR nebo EU.

ROZSAH PRÁCE

VIDEOPRODUKCE
FOTOGRAFIE
AUDIO SLUŽBY
ONLINE EVENTY
GRAFICKÉ STUDIO

REALIZACE

ZÁŘÍ 2020–SOUČASNOST

KOMPLEXNÍ BALÍK SLUŽEB PRO JEDNU Z NEJPRESTIŽNĚJŠÍCH FAKULT V ČESKÉ REPUBLICE

V roce 2020 se většina univerzit dostala do situace, že nemohly oslovovat své potenciální zájemce tak, jak byly zvyklé. 

Na scénu proto přicházíme my a transformujeme fakultu a její aktivity do online prostředí.

STAVÁRNA.ONLINE – JEDINEČNÝ ONLINE DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Když nemohli uchazeči do fakulty, přišla fakulta k uchazečům. Díky jedinečnému speciálnímu portálu Stavárna.online mohli zájemci díky videím prozkoumat nejen nabídku studijních specializací, ale také nahlédnout do nejmodernějších laboratoří, zjistit více o studentském zázemí či získat detailní informace o přijímacím řízení. V den akce bylo také možné se živě spojit se studenty, kteří zodpovídali všechny zvídavé otázky uchazečů. Nesměly chybět ani 360° prohlídky prostor.

Pod naší taktovkou byla nejen videoprodukce, ale také grafický návrh a technické provedení platformy.

 

DO HLOUBKY STAVAŘINY SE SRDCEM STAVAŘI

O tom, že stavebnictví a architektura jsou atraktivní obory, které skrývají mnoho zajímavostí, se může široká veřejnost přesvědčit díky online video magazínu a podcastu Srdcem stavaři. Díky naší videoprodukci, audio službám a grafickému studiu můžete nahlédnout na zajímavé momenty z projektů, studií, experimentů aj. 

Z ATELIÉRU D AŽ DO CELÉHO SVĚTA

Druhý termín online Dne otevřených dveří mohli všichni zájemci sledovat přímý přenos z moderního Aterliéru D, kde moderátoři seznamovali zájemce se studiem a odpovídali na všechny otázky, které účastníci měli. Samozřejmostí byla plná integrace do portálu Stavárna.online.