KLIENT

TotalEnergies

Společnost TotalEnergies patří mezi největší celosvětově integrované dodavatele olejů a plynu s působností ve více než 150 zemích světa. Společnost je také předním hráčem v oblasti chemického průmyslu.

ROZSAH PRÁCE

VIDEOPRODUKCE
EVENTOVÁ PRODUKCE

REALIZACE

2019–SOUČASNOST

STÁLI JSME U ZRODU BUDOUCÍCH PODNIKATELSKÝCH HVĚZD

Podnikání není vždy zcela jednoduchá disciplína, a proto je vždy dobré ocenit ty, kteří přijdou s inovativním nápadem a podpořit je. I to byl jeden z hlavních pilířů TOTAL Startupper roku, kterému jsme zajistili kompletní videoprodukci, technickou produkci a návrh programu hlavního večera.

Projekt Startupper roku 2019 byla mezinárodní soutěž projektů organizovaná společností TOTAL. V naší režii byla produkce českého kola.

CELÝ PRŮBĚH V NEJVYŠŠÍ KVALITĚ NEJEN DÍKY PRODUKCI…

… ale také i díky práci našich videomakerů. Co vše balíček pro klienta obsahoval? Přípravu propagačního videa k projektu, rozhovory s každým z 10 soutěžících, následně vytvoření aftermovie a behind the scenes videa, které dokumentovaly celý průběh akce včetně příprav celé akce. 

VIDEOPROHLÍDKA ODHALUJÍCÍ VŠECHNA ZÁKOUTÍ SKLADU

Jak může vypadat takové regionální distribuční centrum nadnárodní energetické společnosti v Pohořelicích u Brna? Navštívit ho můžete společně s námi pomocí videoprohlídky.

NEJVĚTŠÍ ČESKÁ RALLY NAŠÍM OBJEKTIVEM

Zlínská Barum Rally, která se konala na konci prázdnin roku 2021, neunikla hledáčkům našich kamer a fotoaparátů. Pro TotalEnergies, který byl partnerem celé akce, jsme připravili kompletní fotoreport i aftermovie vyladěné do posledního detailu.