KLIENT

CETIN

Cílem společnosti CETIN jsou bezpečné a spolehlivé telekomunikační sítě, které jsou podmínkou rozvoje digitální ekonomiky a znalostní společnosti. CETIN provozuje největší síť elektronických komunikací v Česku a do její modernizace a zabezpečení investuje miliardy korun ročně.

ROZSAH PRÁCE

VIDEO
EVENTOVÁ PRODUKCE
GRAFICKÉ STUDIO
FOTOGRAFIE

REALIZACE

ZÁŘÍ 2018–SOUČASNOST

OD AFTERMOVIE PO PROPAGAČNÍ SPOT

Aftermovie z promozóny CETIN na festivalu PŘEHRADY FESTY 2019, kterým je společnost partnerem od roku 2018. PŘEHRADY FESTY je dvoudenní hudební festival pro celou rodinu. Kromě hudebních vystoupení nabízí především víkend plný aktivit a zážitků. Například v promozóně CETIN byl k dispozici fotokoutek a dětská zábavná dílna.

Nesmíme opomenout i ostatní propagační videa a aftermovie z firemních akcí, které tvoříme již od roku 2018.

PREZENTAČNÍ EVENT V NAŠÍ REŽII

Partnerský den CETIN – akce, jejíž koncept jsme od nuly navrhli a zajistili kompletní produkci. Cílem bylo prezentovat velkoobchodním partnerům společnosti CETIN novinky a služby formou konference – a to byla samozřejmě výzva. Proto jsme si na všem dali pečlivě záležet: stavba stage, živý přenos, technické zabezpečení a také řízení celého eventu. 

VIZUÁL, KTERÝ UPOUTÁ

V grafickém studiu naši kreativci tvoří zázraky. Grafické služby pro CETIN zahrnovaly přípravu firemních kampaní, textilu nebo reklamních předmětů. Při tomto projektu jsme také mohli využít naše znalosti v oblasti tištěné inzerce, bannerů, brožur nebo velkoformátových tiskovin.

ZAOSTŘENO NA HUDBU

Jak vypadal jediný velký festival roku 2020 u nás? Díky jedinečnému fotoreportu z Praha ZÁŘÍ se můžete nechat pohltit atmosférou, která probíhala celé září na Pražském výstavišti v promozóně CETIN. Program s hvězdami jako DJ Roxtar nebo DJ Wich se konal každý pátek. 

VZPOMÍNKA NA ÚSTŘEDNÍ TELEFONICKOU BUDOVU

Další virtuální prohlídka, která pro změnu vzpomínky vrací. Před opuštěním původní centrální budovy na Olšanské a jejím následným zbouráním se CETIN rozhodl zdigitalizovat jedinečný výhled z věže této budovy. Dnes již sídlí na Praze 9.