VIDEO FOTO EVENTY GRAFICKÉ STUDIO O NÁS KONTAKT
VIDEO FOTO EVENTY GRAFICKÉ STUDIO O NÁS KONTAKT

Video

Milujeme příběhy, a ještě raději je vytváříme. Tak pojďte s námi a my Vám pomůžeme vytvořit ten Váš.

Měníme sny v realitu.

Zaostřeno na příběhy

Příběhy jsou tu s námi od počátku lidské civilizace. A protože příběhy milujeme, dokážeme společně s Vámi vytvořit a zaznamenat ten pravý, který dokonale vystihne Vaši firmu, produkt nebo myšlenku, kterou chcete ostatním sdělit.

Neotřelé, kreativní a vtipné nápady

Dáme Vašemu příběhu formu. Takovou, že ho budete chtít ukázat celému světu. Jsme kreativní a zároveň tak trochu snílci. V hlavě nosíme nekonečno a jeden nápad, který Vás bude bavit, protože to je základ naší práce. Baví nás to a chceme aby vše co vytvoříme bavilo i každého diváka.

Kvalita, profesionalita a spolehlivost

Jsme sehraný tým profesionálů, který se nezalekne žádné výzvy. Pracujeme s nejmodernější technikou, a tak si můžete být jistí, že video, které Vám dodáme, bude ve špičkové kvalitě. Zároveň si velmi zakládáme na osobním přístupu, který je pro nás ve spolupráci s Vámi velmi důležitý. Zásadní je pro nás Vaše spokojenost. A pro tu uděláme maximum.

Komplexní služby by CREATIVE DREAMERS

Od nápadu, přes kompletní zajištění produkce, až po dodání finálního produktu zajistíme vše, co je třeba. Vymyslíme scénář, který Vás bude bavit, zajistíme lokace, veškerá povolení, herce, kostýmy a samozřejmě celý štáb včetně finální postprodukce. Veškeré tyto součásti zajišťujeme sami bez externích subdodavatelů. Tím Vám dokážeme zaručit maximální efektivitu a flexibilitu k Vašim potřebám.

Zaujali jsme Vás?

Naši klienti
TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA

Deloitte Czech Republic

ČSOB

PVA Expo

JAD Production

Procoma

BARTH Racing

ELAI

Výběr projektů, na kterých pracujeme

Rallye Dakar

Klient: BARTH Racing

Realizace: listopad 2019

Poušť, silné stroje a tisíce kilometrů od domova. To je chléb, který každý rok zakusí náš 8členný tým na Rallye Dakar a věřte nám, není to žádná dovolená u moře. Během závodu zajišťujeme kompletní mediální výstupy jako jsou tiskové zprávy, správu sociálních sítí a webu, fotodokumentaci, a hlavně tvorbu etapových videí. Kromě toho také vytváříme pořad České televize (Dakar za oponou), který běží každý večer v průběhu Rallye Dakar. Letos nás tato výzva potkala již po páté.


Colours of Ostrava

Klient: Deloitte Czech Republic

Jeden z největších hudebních festivalů v České republice, přes 50 000 návštěvníků, několik hudebních a kulturních scén – to je každoroční Colours of Ostrava. Z této obrovské akce už několik let zajišťujeme výstupy z řečnického fóra Meltingpot. Na tomto jedinečném místě během 4 dnů vystoupí přes 150 inspirativních řečníků z celého světa a naše kamery jsou zde od toho, aby vše pečlivě zaznamenaly a střihači druhého dne připravili denní sestřihy.


Týden inovací

Klient: ELAI

Svátek pokroku a techniky, který každoročně vítá odborníky a vizionáře z celého světa. Jedinečná konference, která vrcholí ve Fóru Karlín a přiláká obrovské množství návštěvníků, kteří zde mají jedinečnou možnost nasát atmosféru blízké i vzdálené budoucnosti. Kromě technických novinek se zde objevil i náš tým, aby zajistil kompletní video výstupy z celé akce. A jak to na Týdnu inovací vypadá? To se můžete na přiloženém videu.


Grand

Klient: AGRO CS

Grand na ničem nešetří! A aby se i Váš pes mohl cítit jako pán, přenesli jsme ho na hostinu do krásného zámku, kde si v klidu mohl se svým pánem vychutnat večeři. A pokud jste spíše milovníky koček, nezoufejte! Během jara vyjde speciální spot věnovaný přímo vám. Samozřejmě od nápadu po kompletní zajištění naší produkcí.


SingularityU Czech Summit 2019

Klient: JAD Production

Nebojíme se žádné výzvy! A i když to byl pořádný oříšek, zvládli jsme každý moment dvoudenní konference zaznamenat a zároveň na místě sestříhat tak, aby se finální video mohlo promítat ihned po poslední přednášce. Byla to makačka, ale zvládli jsme to na jedničku! Co myslíte?


Gaudeamus Alkotour

Klient: Enjoy Production

Největší studentský mejdan a my abychom tam chyběli? To by přece nešlo. Na pražskou verzi dnes již legendárního univerzitního souboje, který je zároveň velký koncert umělců jako je Marpo, Dj Roxtar, Dj Wich a mnoho dalších jsme si již potřetí posvítili s naším týmem a na přiloženém videu můžete vidět výsledek.


Mydy Rabycad

Křest desky je vždy velká událost a když se k tomu všemu koná ve Fóru Karlín, je každému hned jasné, že to bude obrovská show! Proto když nám přišla poptávka na záznam tohoto velkolepého koncertu, vzali jsme si s sebou kromě 7-mi kamer i televizní jeřáb. A výsledek? Sami se podívejte!

Proměníme i Váš sen v realitu!